O nas

 

O firmie:

-

Sevivon Sp. z o.o. jest spółką joint-venture należącą do grupy WKN z Husum oraz  firmy AOS Sp. z o.o. z Koszalina.
-
Od 2000 roku z sukcesem  zajmujemy się  rozwojem projektów odnawialnych źródeł energii oraz ich realizacją na terenie całej Polski.
-
W oddziałach firmy w Koszalinie, Gdańsku i Warszawie posiadamy wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół inżynierów i menedżerów.


Co możemy zrobić:

-
Celem Sevivon Sp. z o.o. jest kompleksowe projektowanie oraz  nadzór wykonawczy budowy farm wiatrowych.
-
Nasze projekty wyróżniają się wysokim poziomem jakości i dbałością o szczegóły.
-
Dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom realizujemy projekty o różnym stopniu trudności i złożoności.


Naszą misją jest: 

-
Zapewnienie najwyższej jakości przy realizacji projektów energetyki wiatrowej.
-
Wkład w promocję zdecentralizowanych odnawialnych źródeł energii oraz sprawności energetycznej, pozwalającej zwiększyć dochody gmin i społeczności lokalnej.
-
Budowanie silnego partnerstwa z właścicielami gruntów i gminami.


STOWARZYSZENIA

Sevivon jest członkiem następujących stowarzyszeń:

PSEW, Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej,
WWW


PIGEO, Polska Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej,
WWW

Udziałowcy

 

O firmie WKN GmbH

O firmie WKN GmbH

WKN GmbH zajmuje się projektowaniem, finansowaniem, budowaniem i eksploatacją farm wiatrowych od 1990 roku. Ponadto WKN GmbH jest reprezentowana na całym świecie przez spółki zależne, prowadząc przedsięwzięcia w wielu krajach europejskich, Południowej Afryce i Stanach Zjednoczonych. Do chwili obecnej firma zrealizowała projekty o łącznej mocy około 1450 megawatów.  Siedziba Grupy WKN znajduje się w "House of Future Energies", uznanym centrum rozwoju w zakresie odnawialnych źródeł energii w Husum / Niemcy. WKN jest spółką całkowicie zależną od PNE AG, Cuxhaven.

Przy realizacji wszystkich swoich projektów WKN polega na długoterminowych strategiach i współpracy z lokalnymi partnerami. Obszar naszej działalności obejmuje ocenę i rozwijanie projektu, planowanie, finansowanie, budowę „pod klucz” i eksploatację poprzez ekonomiczne i techniczne zarządzanie farmą wiatrową.

Z dorobkiem ponad 100 zrealizowanych farm wiatrowych, spółka jest jednym z najbardziej doświadczonych managerów projektów na świecie. Zespół WKN składa się z renomowanych ekspertów z branży energetyki wiatrowej, którzy każdy kolejny projekt traktują jak nowe wyzwanie i dokładają wszelkich starań w celu znalezienia możliwie najlepszego rozwiązania, poprzez ścisłą współpracę z partnerami w terenie.
 

WWW

O firmie AOS

O firmie AOS

Spółka AOS ma w swoim dorobku ponad 3000 zrealizowanych ekspertyz, opracowań, projektów i inwestycji m.in. w przemyśle petrochemicznym (stacje paliw), handlu (hipermarkety), energetyce (farmy wiatrowe), przemyśle drzewnym (suszarnie drewna, impregnatory), rybnym (fabryki ryb), sektorze usług (salony samochodowe) i innych ważnych działach polskiej gospodarki. 
                              
Firma powstała w 1989 roku w Gdańsku. Od 1994 roku jej główna siedziba mieści się w Koszalinie. Firma posiada Oddział w Gdańsku. Obecnie AOS zatrudnia lub ściśle współpracuje z ponad 80 specjalistami z różnych dziedzin: inżynierami, architektami, technologami, prawnikami oraz ekspertami z różnych dziedzin.

WWW     

Aktualności

firmowe

24.05.2018
5.02.2016
11.01.2016
30.09.2015
26.06.2015
12.06.2015